Antyspam
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(6)-od-05-10-do-07-11-2017

Inwestycja przy Roentgena nabiera kształtów

aktualności 7 miesięcy temu    15.03.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Im cieplej tym szybciej widać postępy prac na budowach. Tak też się dzieje przy ul. Roentgena gdzie powstaje pierwsza inwestycja spółki Budlex w Warszawie. Po żmudnych pracach związanych z budową dwupoziomowego garażu podziemnego nareszcie widać ściany parteru i pierwszego piętra. W budynku znajdą się 62 mieszkania i 4 lokale handlowe w parterze. 

Inwestycja Roentgena nieprzypadkowo zlokalizowana została na terenie dzielnicy Ursynów, stanowiącej największy osiedlowy zespół stolicy, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą: szkołami, przedszkolami, ośrodkami zdrowia.

Miejsce to gwarantuje zarówno dobrą komunikację z centrum miasta, chociażby dzięki bliskości ulic Puławskiej i Płaskowickiej, jak też umożliwia łatwy dojazd do sąsiednich centrów biznesowych i handlowych. Niewątpliwą zaletą lokalizacji są także znajdujące się nieopodal tereny zielone zachęcające do biegania, jazdy na rowerze czy też innych aktywności na świeżym powietrzu. Należą do nich: Las Kabacki, Park Romana Kozłowskiego czy też Park Kultury w Powsinie.

Nowy projekt charakteryzuje duża troska o jakość wykończenia, aranżacji części wspólnych oraz zagospodarowania otoczenia. Na szczególną uwagę zasługuje zaprojektowany z myślą o mieszkańcach, urokliwy teren rekreacyjny ze starannie dobraną zielenią. Kameralna, 4-piętrowa inwestycja Roentgena, wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą, wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi oraz  przeszkloną pierzeją usługową wraz z systemem przeszklenia balkonów na I i II piętrze.

Planowane zakończenie inwestycji to połowa 2018 r. Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Budlex – deweloper z 30- letnim doświadczeniem, lider rynku mieszkaniowego województwa kujawsko-pomorskiego.

Dowiedz się więcej na: www.roentgena.pl

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!