Antyspam
› FIRMY
› ARTYKUŁY
2-BORAMED-A1-stała

Jak dobrze wybrać salę szkoleniową w Warszawie? Oto 3 wskazówki

aktualności 6 miesięcy temu    15.05.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Warszawa – najbardziej przyjazne dla biznesu miasto i mocny punkt gospodarczy na mapie Polski. To tutaj odbywa się najwięcej konferencji, szkoleń, kongresów i najważniejszych eventów w naszym kraju. Miasto o silnej pozycji i niezaprzeczalnej konkurencji, jeżeli o biznesie mowa. Mimo iż największe centra kongresowe, mogące pomieścić kilka tysięcy osób, znajdują się na południu Polski, to w stolicy właśnie zorganizować można najbardziej prestiżowe i medialne zarazem wydarzenia. Do wyboru mamy prężnie działające ośrodki konferencyjne, kongresowe i targowe, a także wiele atrakcyjnych miejsc, które pozwolą na zorganizowanie udanego szkolenia. Jak dobrze wybrać salę szkoleniową w stolicy Polski? Przedstawiamy 3 naprawdę przydatne wskazówki.

Odpowiednie miejsce na szkolenie = udany event

Organizowanie szkoleń zaczyna się od wyboru lokalizacji. Z pozoru łatwe zadanie, w rzeczywistości jednak przysparza sporo problemów. Bo kiedy lokalizacja wydaje się w porządku, sala nie zawsze spełnia postawione przez nas kryteria.

- Sala szkoleniowa wcale nie musi znajdować się w bliskiej odległości od centrum. Jeśli zadbamy o odpowiedni transfer z lotniska, a dojazd do miejsca docelowego jest łatwy i wygodny, miejsce szkoleniowe może znajdować się nawet poza Warszawą. Najważniejsze, aby zadbać o dobrą komunikację - dodaje specjalista z firmy salerezerwacje.pl.

Dobre wyposażenie sali szkoleniowej = efektywna nauka

W profesjonalnym szkoleniu chodzi przecież o to, aby przyniosło oczekiwane rezultaty. A te możliwe są nie tylko dzięki wykwalifikowanym szkoleniowcom – choć oni grają tutaj zdecydowanie pierwsze skrzypce. Sala szkoleniowa powinna być także odpowiednio wyposażona – tak, aby umożliwić uczestnikom efektywną i komfortową naukę. Pamiętaj: dobra aranżacja sprzyja kreatywnej pracy – a na tym zależy nam najbardziej. Projektory multimedialne, ekrany ścienne, flipcharty, profesjonalne nagłośnienie, sprawne łącze Wi-Fi – tym właśnie powinna wyróżniać się dobrze wyposażona sala szkoleniowa. Warszawa na szczęście może pochwalić się bogatym zapleczem szkoleniowym, zapewniającym tak kompleksowe i profesjonalne wyposażenie. Wystarczy, że zrobimy odpowiedni research.

Bogata oferta cateringowa = zadowoleni goście

Zanim wybierzesz daną salę szkoleniową, sprawdź też, jaki catering oferuje i czy posiada odpowiednio przeznaczone do tego miejsce. Sala szkoleniowa do wynajęcia może posiadać przestronną jadalnię, która pozwoli na swobodne i komfortowe spożywanie posiłków, a także systematyczne przerwy na kawę i herbatę. Pamiętaj: nic tak nie cieszy gości, jak udany catering po kilku godzinach wytężonej pracy umysłowej.

Każde organizowane przez Ciebie szkolenie powinno odbywać się w przyjemnej atmosferze, a to z kolei wymaga odpowiedniej przestrzeni. Wszystkie wymienione powyżej aspekty zasługują na osobną uwagę. Pamiętaj, aby wybrana przez Ciebie sala szkoleniowa w pełni odpowiadała zarówno charakterowi Twojego wydarzenia, jak i indywidualnym potrzebom zaproszonych przez Ciebie gości. Wybierz odpowiednią, dogodną dla wszystkich lokalizację, zadbaj o wystarczającą ilość miejsc, pamiętaj o niezbędnym wyposażeniu i zatroszcz się o profesjonalny catering. To najważniejsze kryteria, które zadecydują o sukcesie Twojego szkolenia.

- Sukces każdego szkolenia zależy od wielu zmiennych. Nie chodzi tylko o zaproszenie interesujących prelegentów, zapewnienie ciekawego programu czy drogich gadżetów. Uczestnicy konferencji i szkoleń zwracają coraz większą uwagę na to, gdzie takie wydarzenie jest przeprowadzane oraz czy organizator dołożył starań, by zapewnić słuchaczom maksymalny komfort – tłumaczy specjalista z portalu salerezerwacje.pl.

- Na szczęście coraz więcej firm zdaje sobie z tego sprawę i przykłada większą wagę do rezerwacji miejsca szkolenia. Dzięki portalom takim jak salerezerwacje.pl jest to nie tylko wygodniejsze, ale również znacznie szybsze - dodaje.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!