Antyspam
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017

KONKURS. Intermarché rozdaje nagrody! Ostatnia chwila na zgłoszenie!

aktualności 2 miesiące temu    7.09.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Dziś na Ursynowie zadebiutowała nowa marka handlowa w Warszawie. Swój pierwszy w stolicy sklep otworzyła sieć Intermarché, która słynie z dobrej jakości produktów, świetnych cen oraz najświeższych warzyw, owoców, wędlin, mięsa oraz pieczywa. A z czym Tobie kojarzy się marka Intermarché?

Nowy sklep otworzył już swoje podwoje w wyremontowanym pawilonie przy ul. Bacewiczówny 8 - w samym sercu Ursynowa, przy stacji metra Stokłosy. Oferuje bogactwo produktów w bardzo dobrych cenach. Ambicją Intermarché jest dostarczanie najświeższych produktów. Sklepy tej marki słyną z bardzo dobrej jakości pieczywa, wędlin, mięsa oraz warzyw i owoców. A w ursynowskim sklepie będzie można kupić pełną ich gamę!

Z okazji otwarcia pierwszej placówki w Warszawie mamy dla Was konkurs! Nagrodami jest 20 bonów na zakupy w ursynowskim Intermarché o wartości 50 złotych każdy.

Aby zdobyć taki bon, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

"Z czym kojarzy Ci się marka Intermarché?"

Czekamy na Wasze kreatywne odpowiedzi! Mogą być rymowanki, limeryki, wierszyki itp.

Konkurs trwa od 7 do 13 września (od czwartku do środy włącznie). Odpowiedzi wysyłajcie pod adres: konkurs@haloursynow.pl. Koniecznie podajcie namiary na siebie - imię i nazwisko oraz numer telefonu. Równolegle konkurs trwa na naszym profilu na Facebooku.

15 września na Haloursynow.pl ogłosimy zwycięzców konkursu - wybierze ich komisja konkursowa.

Sponsorem nagród w konkursie jest marka Intermarché, która otworzyła sklep na Ursynowie - przy ul. Bacewiczówny 8, do którego zapraszamy!

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

(mat. promocyjny)

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!