Antyspam
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018

Nadlatuje ósma "Biedronka". Kiedy otwarcie sklepu?

aktualności 14 dni temu    5.11.2017
Redakcja Haloursynow.pl
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
5 zdjęć fot. SK

Kolejny sklep sieci dyskonów "Bieronka" powstanie przy ul. Dereniowej - w nowym apartamentowcu, obok kościoła św. Tomasza. Otwarcie placówki nastąpi w ciągu najbliższych tygodni.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, mieszkańcy Imielina będą mogli zrobić zakupy w nowej "Biedronce". Sieć wynajęła największy metraż spośród lokali użytkowych w apartamentowcu przy Dereniowej 10. Z naszych informacji wynika, że nowy sklep będzie niewiele mniejszy od największej "Biedronki" na Ursynowie - tej w pawilonie przy ul. ZWM, która należy do kategorii "premium" - czyli sklepów nieco o większym asortymencie.

Przy Dereniowej, w środku lokalu trwają prace wykończeniowe. Stoją już lady chłodnicze - wzdłuż jednej ze ścian obiektu, regały ekspozycyjne oraz szpaler kas. Wystrój sklepu będzie nowocześniejszy niż w innych ursynowskich Biedronkach - bardziej stonowany i elegancki. Sklep będzie wyposażony we własny piec do odpieku pieczywa.

Co ciekawe, tuż obok - w lokalach sąsiednich - powstaną "Żabka" oraz "Hebe" - czyli drogeria również prowadzona przez właściciela "Biedronki" firmę Jeronimo Martins. Wciąż nieznane są za to losy pawilonu położonego w sąsiedztwie nowego bloku na Dereniowej. Jeszcze do niedawna zajmowała go sieć handlowa "Marcpol", która zbankrutowała. Wciąż nie ma nowego najemcy. 

W tej chwili "Biedronka" ma na Ursynowie siedem sklepów, dość równomiernie ulokowanych na terenie dzielnicy. Brakuje jej lokalizacji na Kabatach i bliskim Zielonym Ursynowie. Ale zapewne to tylko kwestia czasu. W ostatnich dwóch latach sieć otworzyła swoje sklepy przy Migdałowej, przy Metrze Stokłosy oraz na Romera.

ZOBACZ JAK POWSTAJE NOWA BIEDRONKA:

Powstaje ósma Biedronka
fot. Sławek Kińczyk
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
Komentarze (8)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ursynka
5 dni temu 8
Żabka nie ma szans się utrzymać. Jestem zdziwiona, dlaczego zdecydowano się ją tu umieścić. Biedronka Żabkę połknie, choć w przyrodzie jest odwrotnie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piter
14 dni temu ocena: 57%  7
Paradoksalnie żabka ma rację bytu ponieważ to mały sklep. Nie każdemu będzie się chciało wchodzić do biedry po kilka drobnych artykułów skoro w żabie będą pod ręką.... A jak będzie to czas pokaże...
odpowiedz oceń komentarz 4 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pol
13 dni temu ocena: 33% 6
Dokładnie. Zimne piwko (w biedrze nie ma lodówek) i podstwowe artykuły bez kolejek
~ mk
14 dni temu ocena: 36%  5
"Apartamentowiec" z Biedronka to jak mercedes na pedaly. Albo "bieda" albo apartamentowiec. Budynek z bieda przestaje byc apartamentowcem, staje sie blokiem mieszkalnym.
odpowiedz oceń komentarz 4 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Carlo
13 dni temu ocena: 83% 4
Przede wszystkim budynek na ul.Dereniowej to nie jest apartamentowiec,tylko zwykły duzy blok
~ mietek
13 dni temu ocena: 100% 3
to nic tylko nazwa, apartamentowiec przecież brzmi tak nowocześnie i lepiej, jakby to brzmiało jakby deweloper napisał blok mieszkalny.
~ retiP
14 dni temu ocena: 75%  2
ciekawe jak sobie poradzi ta żabka drzwi obok, nie wygraja ani cenami ani asrotymentem, jedyna przewaga ze pewnie beda otwarci w dni swiateczne
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wge
14 dni temu ocena: 25% 1
Alkohol i papierosy sprzedawane nieletnim, jak we wszystkich na imielinie żabkach/freshach.