Antyspam
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Nowe miejsce na Kabatach. W sobotę rozdadzą pyszne lody za darmo!

aktualności 6 miesięcy temu    11.05.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Lody z oryginalnej, babcinej receptury w sobotę zawitają na Ursynów. Na Kabatach rusza lodziarnia "U Lodziarzy". Pierwszych stu klientów dostanie lody gratis!

Prawdziwe lody na bazie mleka i wyłącznie na naturalnych składnikach - tego szukają ursynowianie spragnieni ochłody w ciepłe dni. Sezon dopiero się rozpoczyna, wraz z nim na Kabatach otwiera się nowa kawiarnia z lodami "U Lodziarzy", produkowanymi na miejscu.

- Będziemy największą lodziarnią na Ursynowie. Codziennie będą nowe smaki. Mamy pomysły na ponad 180 smaków naturalnych lodów! - mówi z dumą właścicielka Ewa Dembrał.

Receptura, wg której na miejscu będą powstawać wyśmienite lody, pochodzi z malowniczej wsi Charubin. To sekretny przepis babci Helenki, która prowadziła małą lodziarnię. Rodzinna firma stała się prawdziwą legendą, która przetrwała we wspomnieniach kolejnych pokoleń. Wiąże się z nią pewna historia.

- Wnuk babci Helenki odkrywając rodzinną historię natrafił na kuchenny przybornik z ukrytą packą, którą babcia Helenka nakładała swoje wyjątkowe lody. Okazało się, że packa kryła sekret w postaci zapisanej na niej receptury, co zachęciło wnuka do odtworzenia wyjątkowego smaku lodów - opowiada właścicielka nowej lodziarni na Kabatach. 

I tak w 2015 roku, powstały pierwsze lodziarnie "U lodziarzy" oferujące wyjątkowe lody serwowane z packi.

Jak smakują naturalne lody babci Helenki? To będziemy mogli sprawdzić już od soboty 13 maja, od godz. 10:00 - przy alei KEN 19. Właściciele szykują wielkie otwarcie. Pierwszych 100 klientów otrzyma packę lodów gratis a wszyscy inni goście zapłacą cenę promocyjną za lody w wysokości 1 zł.

Nowa lodziarnia na Kabatach będzie też świetnym miejscem spotkań i pogawędek. Oprócz lodów zaserwuje dobrą kawę, herbatę oraz prawdziwe babcine ciasta. Szykuje się nowe, przyjazne miejsce na Ursynowie!

(mat. promocyjny)

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Monika
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Treść piosenki z reklamowego samochodu znam już na pamięć. Przyznam, że po 50 razie staje się bardzo uciążliwa.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mmmm
6 miesięcy temu 1
a do której lodziarnia dziś otwarta
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji