Antyspam
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Pierwszy taki hotel w Polsce. Ruszyła budowa

inwestycje 2 miesiące temu    25.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 7 / 71%
A A A
 fot. Staybridge Suites

Pierwszy w Polse hotel tzw. przedłużonego pobytu powstanie na Ursynowie. Budowa ruszyła na działce u zbiegu Puławskiej i Pileckiego. 

Siedmiopiętrowy budynek powstaje w sąsiedztwie komisariatu policji przy Janowskiego, od strony ul. Puławskiej. Wybuduje go sieć InterContinental Hotels Group, która wprowadza do Polski nową markę hotelową - Staybridge Suites. Są to hotele tzw. przedłużonego pobytu - z 1-, 2-pokojowymi mieszkaniami oraz większymi apartamentami, wyposażonymi m.in. w kuchnie.

Ursynowski hotel będzie miał 190 takich pokoi. W budynku znajdzie się także miejsce do pracy – Bussiness Center, siłownia, pralnia i sklepik. Otwarcie zaplanowano na 1 sierpnia 2019 roku.

- Z dumą wprowadzamy pierwszy w Polsce Staybridge Suites do Warszawy. Jako finansowa stolica Polski Warszawa stanowi idealną lokalizację dla naszej marki. W ciągu ostatniej dekady Staybridge Suites podwoiło swoją obecność na rynku globalnym, w czasie kiedy Warszawa cementowała swoją pozycję jako turystyczne i biznesowe centrum Europy Wschodniej. Otwarcie pierwszego Staybridge Suites w Polsce właśnie tutaj było oczywistą decyzją - mówi Miguel Martins, director development Poland z IHG.

Obecnie w Europie działa siedem hoteli Staybridge Suites, na świecie jest ich 245. Sześć inwestycji jest w fazie planów lub realizacji.

+ 5 głosów: 7 (71%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ MamiMi
2 miesiące temu ocena: 67%  4
By to nie był hotel dla uchodźców... tak przy samej ulicy to słabo.
odpowiedz oceń komentarz 2 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ spr
2 miesiące temu ocena: 60%  3
no nie wiem czy rewelacja - przy wiadukcie sztywny blok, gdyby stał w centrum to wygląda jak przed rozbiórką, .....czy naprawdę nie ma architektów ? dlaczego wizualizacja oszukuje - gdzie znajdą się auta z parkingu i dodatkowe "przedłużonych turystów" - proszę o dyskusję, bo może się mylę
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paweł W-wa
2 miesiące temu ocena: 100% 2
Będzie ładny i zasłoni komendę :-) Auta na parkingu to głównie z komisu i dilerskie są a poza tym przewidują b. duży parking podziemny.
~ Paweł W-wa
2 miesiące temu ocena: 60%  1
Rewelacja. Nasza dzielnica staje się city :-)
odpowiedz oceń komentarz 6 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji