Antyspam
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018

Tańsze podróżowanie komunikacją miejską z aplikacją mobilną

aktualności 4 miesiące temu    5.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. ZTM

Pasażerowie komunikacji miejskiej od dawna mogą korzystać z m-płatności. Jest to łatwy i prosty sposób na kupienie biletu - wystarczy ściągnięcie aplikacji. Dzięki temu możemy zapomnieć o kolejkach w kioskach, braku gotówki w portfelu czy zagubieniu biletu. Na rynku istnieje kilka aplikacji mobilnych, które umożliwiają kupno biletu. Firma mPay przygotowała specjalną promocję w pięciu miastach w Polsce, która sprawi, że korzystanie z komunikacji miejskiej stanie się przyjemniejsze.

Każdy wie, że obszar mobile staje się coraz bardziej popularny. Internetowe płatności przejmują rynek i stają się codziennością. Takie rozwiązania ułatwiają nam życie, a wygodą jest to, że nie musimy nosić portfela, by zapłacić za różne usługi.

Aplikacja mPay w swojej ofercie posiada różne opcje. Możemy kupić bilety na imprezy sportowe, bilety mobilne komunikacji miejskiej, zapłacić za parkowanie, doładować telefon i zapłacić za rachunki. Wszystko jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Aplikacja mPay gwarantuje całkowicie bezpieczne transakcje bankowe. Żeby z niej korzystać, wystarczy połączenie z Internetem i sprawny telefon lub tablet. Kupno biletu przez taki system możemy zrealizować w 19 miastach w Polsce takich jak: Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Warszawa, Lublin, Białystok, Kraków, Inowrocław, Włocławek, Ostrołęka, Radom, Kraśnik, Łódź, Rzeszów, Głogów, Zduńska Wola, Poznań, Przemyśl, Częstochowa oraz KZK GOP.

Firma mPay to wiodący producent rozwiązań w obszarze płatności mobilnych. Posiada wieloletnie doświadczenie i wprowadza na rynek innowacyjne metody związane z m-płatnościami. Jej głównym produktem jest aplikacja mPay. Jest to spółka, która działa najdłużej na polskim rynku. Posiada bogate doświadczenie i ogromną wiedzę o najnowszych technologiach. Idąc naprzeciw wymaganiom, mPay przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów:  bilety czasowe za 1 zł przy płatności kartą. Tak niska cena zachęci być może nawet tych, którzy nie korzystają na co dzień z komunikacji miejskiej. Promocja zaczyna się w lipcu.

By użyć aplikacji należy pobrać ją ze sklepu (jest całkowicie darmowa). Następnie ją uruchomić, połączyć z numerem telefonu i wpisać swoje dane. Gdy to zrobimy, możemy bez problemu używać jej gdzie chcemy, o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli chcemy kupić bilet, wystarczy wybrać ikonkę „bilet”, zaznaczyć miasto i postępować zgodnie z dalszymi krokami. Aby korzystać z aplikacji należy doładować tzw. portmonetkę lub skorzystać z karty płatniczej. Możemy to zrobić na stronie mPay, lub przelewem. Przy kontroli biletowej, wystarczy wybrać z menu ikonkę „kontrola biletów” - moje bilety. Po wykonaniu tej czynności wyświetlą się wszystkie informacje dotyczące biletu. Bilet należy kupić tuż przed wejściem do autobusu.

(mat. promocyjny)

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ warszawiak
4 miesiące temu 1
no i super promocja :) mozliwe ze skorzystam
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji